Stovyklos

                                        

Kviečiame jūsų atžalas atostogas praleisti turiningai !

 

KŪRYBINĖ ,,Džiaugsmo rato‘‘ STOVYKLA 2020m.

 

I pam. Liepos 27-31d. (8-12 metų) išvykimas rugpjūčio 1d.

IIpam. Rugpjūčio 17-21d..( 13-18 metų) išvykimas rugpjūčio 22d.

 

Jūsų laukia turininga dailės programa.

Šiemet plačiau panagrinėsime Japonų kultūrą, piešime pagal garsią Japonų menininkę Yayoi Kusama, išbandysime klasikinį Japonų piešimą tušu ir plunksna. Grupėse kursime tapybines istorijas. Pagal Martin Feikso kursime ,,Dangaus paveikslus‘‘. Tapysime ant drobės. Piešime enkaustikos technika. Rišime sapnų gaudykles, gaminsime erdvinį kūrinį ,,Skraidūną‘‘ ir skulptūrą ,,Žemės stichijos‘‘

Taip pat turininga teatro programa.

Kursite teatralizuotus pasirodymus- parodijas, išmoksite pantomimos technikos subtilybių, pristatyti etiudo fragmentą, dalyvausite komandiniuose žaidimuose,  muzikos ir ritmo improvizacijose.

Taip pat jūsų laukia neužmirštamos krikštynos, judrieji žaidimai, plaukiojimas ežere, ir žinoma ilgi vakarai prie laužo.

Stovykloje 4 kartus per dieną tiekiamas karštas šviežias maistas, gyvensime jaukiuose, su visais patogumais ,,Želvynės‘‘ sodybos namuose.

 

Stovyklos kaina -325 eur,  užsiregistravus iki gegužės 20d. kaina- 300eu

Registruotis galima: dailepilaite@gmail.com,

Pasiteirauti: tel. +370 61292900

Vietų skaičius-25, vietos rezervacijai reikalingas 100eu  mokestis

 

 

 

Stovykla moterims ,,MOTERS LAIKAS''Liepos 10,11.12d. kaimo turizmo sodyboje ,,Anupro villa‘‘

 

Kiekviena iš mūsų esame kupina paslapties ir stebuklingos jėgos. Leiskime sau patikėti, kad paprasčiausias daiktas gali turėti ypatingą galią, gali būti užkerėtas, kad iš tikrųjų nėra nieko paprasta ir tik nuo mūsų priklauso, ar įstengsime tai atrasti, pamatyti visą mus supančio pasaulio grožį.

Šioje 3 dienų stovykloje bandysime pažvelgti į save iš įvairių perspektyvų, įsivertinti ir įsisąmoninti savo indėlį sudėtingose situacijose, geriau save pažinti, rasti vidinių resursų ir kūrybiškumo keisti nepriimtinus dalykus. Šiame kelyje jus lydės  Irena Bulotienė-geštalto psichologijos metodais dirbanti kvalifikuota meno terapijos metodų specialistė.

Taip pat jūsų laukia dvi labai įdomios  dailės technikos, kurias parodys jų kūrėja Elytė Krasauskaitė- dailininkė, geštalto psicoterapijos praktikė, kvalifikuota meno terapijos specialistė. Čia jūs kartu kursite ,,Improvizacijų paveikslą“ ir susipažinsite su labai įdomia ,,Enkaustikos“ technika.

Jūsų laukia:

3 dienos gamtos apsuptyje, gražioje Trakų sodyboje
Naujos pažintys jaukioje moterų draugijoje
Savęs pažinimas taikant pasakų terapiją ir dailės terapijos metodus
Naujų technikų pažinimas ir asmeninė kūryba
Komfortiška nakvynė ,,Anupro villoje‘‘
Skanus maistas iš ,,Karališkos senosios kibininės‘‘
Jaukūs vakarai prie laužo ir pirties malonumai

 

Kaina: 235 eur, užsiregistravus ikigegužės 20d. Kaina 225eur

Įskaičiuota: meno terapijos programa, visos priemonės reikalingos kūrybai, nakvynė, maitinimas: pusryčiai, pietūs, vakarienė, pirtis.

 

Registruotis: dailepilaite@gmail.com, pasiteirauti: + 37061292900

 
Susisiekite su mumis!

* Privalomi laukai
Siųsti